Тиждень толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 12 по 16 листопада в Миколаївській спеціальній загальноосвітній школі було практичним психологом Стебліною О.В. проведено Тиждень толерантності.

Кожен день тижня був присвячений певній темі, над якою працювали як учні, так і вчителі. Так, в понеділок, наша дружна шкільна родина стала учасником бесіди про захист тварин. А учні виготовили саморобку «Котик». Вівторок був присвячений доброті та любові. Діти, щоб висловити свої  почуття виготовляли серця-конверти, які потім дарували вчителям та батькам. Середа пройшла під гаслом акції «Селфі з вчителем». І учні, і педагоги з задоволенням робили селфі, з яких потім було виготовлено фотоколаж та розміщено його в коридорі школи. В четвер гаслом дня став вислів «Обіймемо Землю». Учні 1-9 класів створили аплікацію з долоньок, які обіймають нашу планету. А в п’ятницю учні та їхні батьки мали змогу прийняти участь в опитуванні «Який вчитель найдобріший». Результати опитування були оголошені на загальношкільній лінійці. А найкращі, на думку дітей вчителі, – нагороджені дипломами.

Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Тиждень пройшов цікава та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.