Адміністрація та вчителі


Димо Валентина Вікторівна – директор Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи, вчитель-дефектолог Вищої категорії, вчитель-методист.


    Кучер Інна Валентинівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель-дефектолог Вищої категорії.

 


Журавльова Тетяна Володимрівна – заступник директора з виховної роботи, вчитель-дефектолог І категорії.

Носик Лариса Анатоліївна – заступник директора з адміністративно-господарської роботи.

     Абрамян Ліна Миколаївна – вчитель-дефектолог, вихователь.
Байталенко Наталія Анатоліївна – вчитель фізичної культури І категорії.

 

 

 

 

 

 

Бондаренко Тетяна Станіславівна – вчитель-дефектолог Вищої категорії, Старший вчитель.

 

 

 

 

 

 

Вахненко Юлія Володимирівна – вчитель-дефектолог, вчитель математики та інформатики вищої категорії.

 

 

 

 

 

Верешко Євгенія Валеріївна – вчитель-дефектолого ІІ категорії.

 

 

 

 

 

 

Владикіна Інна Володимирівна – вихователь І категорії, вчитель української мови та літератури І категорії.

 

 

 

 

 

 

Герасименко Тетяна Сергіївна – вчитель індивідуально-корекційного навчання (педагогічний патронаж) І категорії.

 

 

 

 

 

Гладун Оксана Михайлівна – вчитель-дефектолог, вчитель української мови та літератури І категорії, вихователь І категорії.

 

 

 

 

 

 

Дєордієва Віра Миколаївна – вихователь І категорії.

 

 

 

 

 

 

Денега Олена Григорівна – вихователь.

 

 

 

 

 

 

Долина Олександра Валентинівна – вчитель української мови та літератури ІІ категорії.

 

 

 

 

 

 

Дубинка Крістіна Володимирівна – вчитель індивідуально-корекційного навчання (педагогічний патронаж).

 

 

 

 

 

Дашко Оксана Володимирівна – вчитель-дефектолог ІІ категорії, вчитель початкових класів.

 

 

 

 

 

 

Дядик Світлана Олександрівна – вихователь ІІ категорії, вчитель початкових класів.

 

 

 

 

 

Євко Сніжана Миколаївна – вчитель індивідуально-корекційного навчання (педагогічний патронаж) ІІ категорії.

 

 

 

 

 

Жовнір Денис Володимирович – вчитель фізичної культури ІІ категорії.

 

 

 

 

 

Журавльова Тетяна Володимирівна – вчитель-дефектолог І категорії, вчитель початкових класів.

 

 

 

 

 

Колесник Інна Олександрівна – вихователь І категорії.

 

 

 

 

 

Кукла Олександр Олексійович – вчитель фізичної культури Вищої категорії, Старший вчитель.

 

 

 

 

 

Лунгу Надія Олександрівна – вчитель-дефектолог ІІ категорії.

 

 

 

 

 

 

Мунтян Анна Олександрівна – логопед.

 

 

 

 

 

Ночевська Анна Федорівна – вчитель індивідуально-корекційного навчання (педагогічний патронаж).

 

 

 

 

 

Ночевський Микола Миколайович – вчитель трудового навчання.

 

 

 

Овчіннікова Наталя Анатоліївна – вчитель початкових класів.

 

 

 

 

 

 

Опошнян Таміла Володимирівна – вчитель-дефектолог ІІ категорії.

 

 

 

 

 

Опятюк Вікторія Анатоліївна – вчитель-дефектолог І категорії.

 

 

 

 

 

 

Паламарчук Аліна Олегівна – вчитель-дефектолог, вчитель математики ІІ категорії.

 

 

 

 

 

 

Хмарук Діана Федорівна – вчитель-дефектолог, вчитель історії І категорії.

 

 

 

 

 

 

Холошнюк Анна Вікторівна – вихователь ІІ категорії.

 

 

 

 

 

 

Черниш Ірина Сергіївна – вчитель-дефектолог, педагог-організатор ІІ категорії.

 

 

 

 

 

Черняк Алла Олексіївна – вчитель фізичної культури та ритміки І категорії.

 

 

 

 

Шпильова Світлана Михайлівна – вчитель початкових класів І категорії.