Щорічно в третій четвер травня українці відзначають День вишиванки.
Вишиванка – символ національної гордості, генетичний код, що єднає українців і презентує Україну у світі, оберіг, який об’єднує і надихає на нові перемоги.
Вишиванка – ланцюжок єднання минулого, сьогодення та майбуття українців. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.
За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід, як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
![Возможно, это зарисовка (текст)](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347544917_783110386682533_4994669638542375960_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=JnF5cMWMNaEAX997IKl&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfDKw10dPIJqfSqq0oEIhGt8NBK5i2H_sGPOLc15KgatQw&oe=646B7895)