Останній дзвоник із присмаком смутку і сподівань пролунав сьогодні в стінах нашої школи! Цей нелегкий навчальний рік підійшов до свого завершення, та кожен продовжить рухатися далі життєвим шляхом. Бажаємо завжди бути мужніми і відповідальними, цілеспрямованими і налаштованими тільки на майбутні перемоги!
Бажаємо всім учням приголомшливих та незабутніх літніх канікул. Випускникам – відмінного старту на життєвому шляху. А вчителям – гордості і захопленості від успіхів своїх учнів! Щастя вам і прекрасного відпочинку! Віри в перемогу та мирного неба України ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)